معرفی شرکت

درباره ما

شرکت فنی و مهندسی طرح وکار از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه سیستم های تصفیه آب و فاضلاب صنعتی و بهداشتی، خطوط انتقال، ایستگاه پمپاژ و مخازن ذخیره آغاز نموده و با بیش از ۸ سال تجربه مفید کاری افتخار آن را دارد که در پیشبرد اهداف صنعتی و زیست محیطی کشور عزیزمان ایفای نقش نماید.

مهمترین هدف این شرکت افزایش کیفیت محصولات و خدمات و به روز رسانی دانش و تکنولوژی های مورد استفاده در صنعت آب و فاضلاب می باشد. این شرکت در حال حاضر، دارای رتبه 5 تاسیسات و آب از سازمان برنامه و بودجه استان تهران، دارای گواهینامه ایزو 9001 در مدیریت کیفیت و موفق به اخذ تاییدیه دانش بنیان از نهاد ریاست جمهوری شده است.

0
+
سال فعالیت
0
+
مشتریان راضی
0
+
پروژه‌های موفق

محصولات و خدمات شرکت طرح و کار در زمینه سیستم های تصفیه آب شامل روش های اسمز معکوس (RO) در آب شیرین کن صنعتی و دریایی، روش اولترافیلتراسیون، نانوفیلتراسیون و تصفیه آب به روش تبادل یونی در تصفیه آب صنعتی می باشد. در زمینه تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی، شرکت طرح و کار با استفاده از روش هایی چون انعقاد الکتریکی، چربی گیر و تصفیه بیولوژیکی به طراحی و ساخت انواع سیستم ها می پردازد. از دیگر محصولات این شرکت، طراحی و اجرای انواع خطوط انتقال آب و فاضلاب، ایستگاه پمپاژ و مخازن ذخیره بتنی و فلزی در ابعاد گوناگون به منظور تامین نیازهای صنایع و کارخانجات می باشد.

تاریخچه

روش اجرای پروژه ها در شرکت طرح و کار

با توجه به اهمیت کیفیت و سرعت در اجرا و تحویل پروژه ها، شرکت طرح و کار بر اساس خط مشی کیفی خود در چهار فاز به انجام پروژه های خود مشغول می گردد. رعایت برنامه زمان بندی در کنار تهیه کلیه مدارک مهندسی و انجام برآوردهای دیگر مورد نیاز سیستم با بهره گیری از پرسنل مجرب و با کمک نرم افزارهای مهندسی صورت می گیرد. مراحل اجرای پروژه ها در شرکت طرح وکار به صورت خلاصه بدین صورت می باشد.

فاز نخست: مهندسی پایه
برآورد ظرفیت (دبی) نامی مورد نیاز برای سیستم
بررسی آنالیز کیفی آب، پساب و یا فاضلاب
بررسی نقاط محدود کننده طراحی فرآیند
ترسیم بلوک دیاگرام مورد نیاز جهت فرآیند و تهیه سند PFD
فاز دوم: طراحی
طراحی سیستم مورد نیاز بر اساس اطلاعات پایه
ترسیم نقشه P&ID بر اساس بلوک دیاگرام موجود و اصلاح طراحی اولیه
ترسیم نقشه جانمایی تجهیزات و برآورد متریال، زمان و تجهیزات لازم جهت اجرا
فاز سوم: تجهیز کارگاه
تامین تجهیزات مورد نیاز بر اساس مدت زمان و محل اجرای پروژه
تکمیل نقشه های مهندسی قابل اجرا از قبیل نقشه های سه بعدی
تکمیل دستورالعملهای اجرایی، کنترل کیفی و فنی مورد نیاز
تامین تجهیزات مورد نیاز جهت اجرای پروژه
کنترل در حین فرآیند ساخت بر اساس دستور العمل ISO
تست و راه اندازی آزمایشی و نهایی تجهیزات و عملیات های اجرایی

شرکت های همکار

امکانات شرکت طرح و کار

در حال حاضر شرکت فنی مهندسی طرح و کار مجهز به کارگاه ساخت و تولید می باشد و کلیه پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی، به صورت سازه های فلزی در این کارگاه ساخته می شود. کلیه مراحل ساخت سازه فلزی، رنگ و سندبلاست، مونتاژ و نصب تجهیزات و تست و بازرسی نهایی این پکیج ها زیر نظر متخصصین این شرکت و بر اساس استانداردهای مهندسی صورت می گیرد.
همچنین انواع دستگاههای تصفیه آب صنعتی شامل اسمز معکوس (RO)، آب شیرین کن دریایی، اولترافیلتراسیون، سختی گیر رزینی و ستون های تبادل یونی در کارگاه این شرکت مونتاژ و آماده تست و نصب نهایی می گردد.

گواهینامه‌ ها

شرکت فنی مهندسی طرح و کار (دانش بنیان) با ارائه مدارک لازم، در لیست شرکت های دانش بنیان مورد تایید نهاد ریاست جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است. محصولات دانش بنیان این شرکت بخش عمده ای از فعالیت های آنرا در بر می گیرند.
در راستای بهبود کیفیت و ارائه خدمات کافی به مشتریان، شرکت طرح و کار موفق به اخذ گواهینامه ایزو 9001 از شرکت DAS انگلستان گردیده است. استاندارد ایزو بر تمام ارکان کیفی این شرکت تاثیر مثبتی گذاشته است و در بهبود کیفیت خدمات و محصولات شرکت طرح و کار موثر بوده است.

یکی دیگر از گواهینامه های شرکت طرح و کار، رتبه پیمانکاری تاسیسات و تجهیزات و آب از سازمان برنامه و بودجه کشور می باشد. این رتبه پیمانکاری یا همان گرید به منظور شرکت در مناقصات دولتی و نیمه دولتی اخذ گردیده است و موید توانایی های شرکت طرح و کار در زمینه سیستم های تصفیه آب و فاضلاب می باشد.

در جهت بهره گیری از دانش روز و تکنولوژی های جدید در صنعت آب و فاضلاب شرکت طرح و کار اقدام به امضا موافقت نامه همکاری با شرکت هیدروایتالیا نمود. این موافقت نامه در زمینه دریافت مشاوره های فنی و همچنین اجرای برخی از سیستم های تصفیه آب و فاضلاب در ایران می باشد.