شرکت فنی مهندسی طرح و کار -  شماره تماس: 44042776 - 44010038 (021)
طرح و کار

درباره ما

شرکت فنی و مهندسی طرح وکار از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه سیستم های تصفیه آب و فاضلاب صنعتی و بهداشتی، خطوط انتقال، ایستگاه پمپاژ و مخازن ذخیره آغاز نموده و با بیش از 7 سال تجربه مفید کاری افتخار آن را دارد که در پیشبرد اهداف صنعتی و زیست محیطی کشور عزیزمان ایفای نقش نماید. مهمترین هدف این شرکت افزایش کیفیت محصولات و خدمات و به روز رسانی دانش و تکنولوژی های مورد استفاده در صنعت آب و فاضلاب می باشد.
 
محصولات و خدمات شرکت طرح و کار در زمینه سیستم های تصفیه آب شامل روش های اسمز معکوس (RO) در آب شیرین کن صنعتی و دریایی، روش اولترافیلتراسیون، نانوفیلتراسیون و تصفیه آب به روش تبادل یونی در تصفیه آب صنعتی می باشد. در زمینه تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی، شرکت طرح و کار با استفاده از روش هایی چون انعقاد الکتریکی، چربی گیر و تصفیه بیولوژیکی به طراحی و ساخت انواع سیستم ها می پردازد. از دیگر محصولات این شرکت، طراحی و اجرای انواع خطوط انتقال آب و فاضلاب، ایستگاههای پمپاژ و مخازن ذخیره بتنی و فلزی در ابعاد گوناگون به منظور تامین نیازهای صنایع و کارخانجات می باشد.

کارگاه ساخت و تولید شرکت طرح و کار

روش اجرای پروژه ها در شرکت طرح و کار

با توجه به اهمیت کیفیت و سرعت در اجرا و تحویل پروژه ها، شرکت طرح و کار بر اساس خط مشی کیفی خود در چهار فاز به انجام پروژه های خود مشغول می گردد. رعایت برنامه زمان بندی در کنار تهیه کلیه مدارک مهندسی و انجام برآوردهای دیگر مورد نیاز سیستم با بهره گیری از پرسنل مجرب و با کمک نرم افزارهای مهندسی صورت می گیرد. مراحل اجرای پروژه ها در شرکت طرح وکار به صورت خلاصه بدین صورت می باشد.

فاز نخست: مهندسی پایه

برآورد ظرفیت (دبی) نامی مورد نیاز برای سیستم
بررسی آنالیز کیفی آب، پساب و یا فاضلاب
بررسی نقاط محدود کننده طراحی فرآیند
ترسیم بلوک دیاگرام مورد نیاز جهت فرآیند و تهیه سند PFD

فاز دوم: طراحی

طراحی سیستم مورد نیاز بر اساس اطلاعات پایه
ترسیم نقشه P&ID بر اساس بلوک دیاگرام موجود و اصلاح طراحی اولیه
ترسیم نقشه جانمایی تجهیزات و برآورد متریال، زمان و تجهیزات لازم جهت اجرا

فاز سوم: تجهیز کارگاه

تامین تجهیزات مورد نیاز بر اساس مدت زمان و محل اجرای پروژه
تکمیل نقشه های مهندسی قابل اجرا از قبیل نقشه های سه بعدی
تکمیل دستورالعملهای اجرایی، کنترل کیفی و فنی مورد نیاز

فاز چهارم: اجرا

تامین تجهیزات مورد نیاز جهت اجرای پروژه
کنترل در حین فرآیند ساخت بر اساس دستور العمل ISO
تست و راه اندازی آزمایشی و نهایی تجهیزات و عملیات های اجرایی

امکانات شرکت طرح و کار

در حال حاضر شرکت فنی مهندسی طرح و کار مجهز به کارگاه ساخت و تولید می باشد و کلیه پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی، به صورت سازه های فلزی در این کارگاه ساخته می شود. کلیه مراحل ساخت سازه فلزی، رنگ و سندبلاست، مونتاژ و نصب تجهیزات و تست و بازرسی نهایی این پکیج ها زیر نظر متخصصین این شرکت و بر اساس استانداردهای مهندسی صورت می گیرد.
همچنین انواع دستگاههای تصفیه آب صنعتی شامل اسمز معکوس (RO)، آب شیرین کن دریایی، اولترافیلتراسیون، سختی گیر رزینی و ستون های تبادل یونی در کارگاه این شرکت مونتاژ و آماده تست و نصب نهایی می گردد.

گواهینامه های شرکت فنی مهندسی طرح و کار

در راستای بهبود کیفیت و ارائه خدمات کافی به مشتریان، شرکت طرح و کار موفق به اخذ گواهینامه ایزو 9001 از شرکت DAS انگلستان گردیده است. استاندارد ایزو بر تمام ارکان کیفی این شرکت تاثیر مثبتی گذاشته است و در بهبود کیفیت خدمات و محصولات شرکت طرح و کار موثر بوده است.

گواهینامه ایزو - شرکت طرح و کار

در جهت بهره گیری از دانش روز و تکنولوژی های جدید در صنعت آب و فاضلاب شرکت طرح و کار اقدام به امضا موافقت نامه همکاری با شرکت هیدروایتالیا نمود. این موافقت نامه در زمینه دریافت مشاوره های فنی و همچنین اجرای برخی از سیستم های تصفیه آب و فاضلاب در ایران می باشد.

موافقت نامه همکاری هیدروایتالیا و شرکت طرح و کار

یکی دیگر از گواهینامه های شرکت طرح و کار، رتبه پیمانکاری تاسیسات و تجهیزات و آب از سازمان برنامه و بودجه کشور می باشد. این رتبه پیمانکاری یا همان گرید به منظور شرکت در مناقصات دولتی و نیمه دولتی اخذ گردیده است و موید توانایی های شرکت طرح و کار در زمینه سیستم های تصفیه آب و فاضلاب می باشد.

گرید پیمانکاری شرکت طرح و کار

راه های تماس با شرکت فنی مهندسی طرح و کار

دفتر مرکزی: تهران - شهریار - شهرک صنعتی گلگون - خیابان هفتم شمالی - پلاک 3
تماس: 44042776 - 44010038 - 021
فکس: 44079459
ایمیل: info@tarhokar.com
کارگاه ساخت و تولید: کارگاه: شهریار -  جاده باغستان 02165502613
دفتر هیدروایتالیا: 856263-051-39+ , 856282-051-39+
www.Hydroitalia.com